DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >
Економічний факультет >
Наукові видання. Економічний факультет >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/16675

Название: Програма виробничої практики з фаху для студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» галузь знань 07 «Управління та адміністрування» (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти)
Авторы: Євтушенко, В.А.
Євтушенко, Г.В.
Сорін, Б.В.
Кудінова, М.М.
Петряєв, О.О.
Ключевые слова: Підприємництво
Менеджмент
Маркетинг
Issue Date: 2020
Издатель: ХНУ імені В.Н. Каразіна
Библиографическое описание: Програма виробничої практики з фаху для студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» галузь знань 07 «Управління та адміністрування» (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти) / уклад. В. А. Євтушенко, Г. В. Євтушенко, Б. В. Сорін та ін. – Харків: ХНУ імені В. Н.Каразіна, 2020. – 28 с.
Краткий осмотр (реферат): Програму присвячено питанням організації і проходження бакалаврської виробничої практики студентами галузі знань 07 «Управління та адміністрування» напряму підготовки 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Розглянуто мету й основні завдання практики, порядок її організації та проведення, основні вимоги до оформлення, порядку захисту та оцінювання звіту. Видання є допоміжним матеріалом якісної практичної підготовки студентів. Видання розраховано на студентів, а також викладачів і спеціалістів, які здійснюють керівництво виробничою практикою.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/16675
Appears in Collections:Наукові видання. Економічний факультет

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Програма виробничої практики з фаху.pdf410,98 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback