DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >
Економічний факультет >
Наукові видання. Економічний факультет >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/16673

Название: Управління конкурентостійкістю підприємств: теорія і методи сучасних досліджень, організаційно–правове забезпечення
Авторы: Кузьминчук, Н.В.
Шайтуро, О.П.
Євтушенко, В.А.
Куценко, Т.М.
Терованесова, О.Ю.
Ключевые слова: Підприємництво
Менеджмент
Маркетинг
Issue Date: 2021
Издатель: ХНУ імені В.Н. Каразіна
Библиографическое описание: Управління конкурентостійкістю підприємств: теорія і методи сучасних досліджень, організаційно–правове забезпечення: монографія / за ред. Н.В. Кузьминчук. – Харків: ХНУ імені В.Н. Каразіна. 2021. – 423 с.
Краткий осмотр (реферат): З наукових позицій висвітлені сучасні теоретичні та методичні засади управління конкурентостійкості підприємств як комплексної проблеми. Запропоновано аналітико-методичний інструментарій дослідження конкурентостійкості підприємств та її складових, які визначають загальний підхід до вивчення конкурентостійкості з точки зору формування конкурентного статусу та організаційно–управлінського потенціалу. Проаналізовано та обґрунтовано шляхи і перспективи підвищення ефективності конкурентостійкості підприємств у контексті продукування адекватних управлінських рішень, реалізація яких сприятиме досягненню позитивних синергетичних ефектів і наслідків задля розвитку вітчизняних підприємств, зміцнення їх ринкових позицій через усунення прогалин в законодавстві. Для науково–педагогічних працівників, аспірантів, магістрів, студентів, а також практиків з управління діяльністю підприємств, громадських діячів та всіх, хто цікавиться проблемами у сфері організаційно-правового забезпечення конкурентостійкості підприємств.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/16673
Appears in Collections:Наукові видання. Економічний факультет

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Колективна монографія конкуренція.pdf3,37 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback