DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >
Соціологічний факультет >
Наукові видання. Соціологічний факультет >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/14441

Название: Східні духовні практики як феномен життєвого світу особистості в полікультурному суспільстві
Авторы: Зубарєв, О.С.
Ключевые слова: східні духовні практики
феноменологія
Issue Date: Oct-2018
Издатель: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
Библиографическое описание: Східні духовні практики як феномен життєвого світу особистості в полікультурному суспільстві : монографія / О. С. Зубарєв. – Х. : ХНУ імені В. Н. Каразіна, 2018. – 300 с.
Краткий осмотр (реферат): У монографії здійснено концептуалізацію східних духовних практик як феномена життєвого світу особистості в полікультурному суспільстві. Проаналізовано теоретико-методологічні підходи до аналізу життєвого світу в історико-соціологічній ретроспективі. Значну увагу приділено перспективам соціологічної інтерпретації концепції «дійсного світу життя» М. Бахтіна. Запропоновано методологічну схему дослідження життєвого світу Іншого. Здійснено соціологічну концептуалізацію східних духовних практик як феномена життєвого світу, що ґрунтована використанням феноменологічного категоріально-понятійного апарату, та як феномена полікультурного суспільства завдяки зверненню до концепту культурної форми. На підставі результатів авторського соціологічного дослідження, виконаного в тактиці історії життя, проаналізовано біографічно детерміновані ситуації індивідів, що практикують східні духовні практики, типи мотиваційних контекстів звернення до східних духовних практик, а також східні духовні практики як форми тілесної культури в життєвому світі індивіда.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/14441
ISBN: 978-966-285-498-5
Appears in Collections:Наукові видання. Соціологічний факультет

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Зубарєв О.С. Східні духовні практики як феномен життєвого світу особистості в полікультурному суспільстві.pdf1,7 MBAdobe PDFThumbnail
View/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback