DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >
Юридичний факультет >
3. Наукові видання. Юридичний факультет >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/10464

Название: «Суспільна місія класичного університету: історія, сучасність, перспективи» : Збірник тез доповідей Круглого столу. 20 лютого 2015 року
Авторы: б/а
Ключевые слова: Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES::Social sciences::Education
Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History of science
Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::History subjects::History
Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES::Social sciences::Psychology
Research Subject Categories::LAW/JURISPRUDENCE
Research Subject Categories::HUMANITIES and RELIGION::History and philosophy subjects::Philosophy subjects
Research Subject Categories::SOCIAL SCIENCES::Social sciences::Sociology
історичний факультет
філософський факультет
соціологічний факультет
факультет психології
юридичний факультет
тези доповідей Круглого столу
Круглий стіл
20 лютого 2015 року
Суспільна місія класичного університету: історія, сучасність, перспективи
Issue Date: 2015
Издатель: Харків: ХНУ імені В.Н. Каразіна
Библиографическое описание: «Суспільна місія класичного університету: історія, сучасність, перспективи» : Збірник тез доповідей Круглого столу. 20 лютого 2015 року. – Харків: ХНУ імені В.Н. Каразіна, 2015. – 77 с.
Краткий осмотр (реферат): Бережна С.В. «Дистанційна освіта в Україні». Борисов Р.І. «Трансформація місії класичного університету». Гужва О.О. «Інноваційний університет: зміни в ДНК вищої школи». Дегтярьова І.О. «Просвітницька місія вищої освіти та академічної спільноти». Длугопольский О.В., Чекаловська Г.З. «Роль вищої освіти у становленні особистості та задоволенні її потреб». Єпіфанова Ю.С. «Формування культурних цінностей в суспільстві – основне завдання класичного університету». Кагановська Т.Є «Роль класичного університету у збереженні кращих освітянських традицій професійної підготовки юристів». Киселева Ю.А. «К вопросу о роли научных ценностей в профессиональной культуре гуманитариев классического университета». Кравченко А.С. «Перспективи та виклики для класичних університетів у процесі комерціалізації вищої освіти». Кулачок-Тітова Л.В. «Класичний університет як школа підготовки фахівців із запобігання соціальним конфліктам». Литовченко А.Д. «Социальные задачи и проблемы университетов: критический взгляд». Михайльова К.Г. «Класичний університет у сучасній Україні: номінація та реальність». Рапопорт А.В. «Місія класичного університету в умовах його кризового стану». Рачков Є.С. «Сучасні тенденції розвитку символіки класичних університетів України: між брендом та традицією». Смульська А.В. «Ідеї академічної свободи та університетської автономії як базові принципи класичного університету». Стародубцев А.А. «Класичний університет як осередок формування європейської вищої школи». Усеінова Г.С. «Високі стандарти освіти та традиції юридичного факультету ХНУ ім. В.Н.Каразіна у сучасному світі». Шеремет І.І. «Проблеми автономії у вищій школі». Шильман М.Е., Перепелица О.Н. «Государство и университет: услуга за услугу?».
Описание: Сьогодні, як ніколи, університет виступає «місійною» установою. Саме класичний університет є основним, достовірним і об’єктивним джерелом інформації. Саме університет, який є найпотужнішим інтелектуальним ресурсом держави, здатний привернути увагу спільноти й надати ті знання, яких так не вистачає для розуміння повсякденних питань і для вирішення нагальних проблем. Університет збагачує наше життя і дозволяє нам більш якісно ним користуватися, застосовуючи свій внутрішній потенціал, спрямовує на пристосування до економічних, наукових та культурних змін, що в свою чергу призведе до суспільно-економічного розвитку. В збірнику тез, зібрані наукові праці представників п’яти спеціальностей: права, соціології, історії, психології та філософії. Таким чином суспільна місія класичного університету розкривається у п’ятьох напрямках і надає уявлення про значення класичного університету і перспективи його розвитку.
URI: http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/10464
Appears in Collections:3. Наукові видання. Юридичний факультет

Files in This Item:

File Description SizeFormat
Збірник_тез_ 20 лютого.pdf810,07 kBAdobe PDFThumbnail
View/Open
View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback