Support - wip
Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, выберите Вход или Регистрация
22.08.17 :: 16:49:00
Главная Справка Поиск Вход Регистрация

Страниц: 1
Послать Тему Печать
Новые поступления (Прочитано 7048 раз)
Анубис
Администратор

Администратор

Новые поступления
28.02.6 :: 17:49:16

На сервер залиты подборки:

подписка на журнал Квант (для юных физиков) 1970-2003 гг.

Подборка журналов Antennas and Propogation до 2004 года

http://80.92.225.156/book/html/ieee/index1.htm
Наверх

« Последняя редакция: 08.06.6 :: 20:28:44 от Анубис »  

Если нет смысла в вопросе - не стоит искать его в ответе
Посмотреть Профиль 123530456   IP записан
Дима
рядовой
*

Re: Новые поступления
Ответ #1 - 06.03.10 :: 10:50:59

Добрий день!
Може я пишу не у потрібному мені тематичному розділі, але я залишу запитання.  Я місяць тому подарував бібліотеці книгу британського професора Young "The life of vertebrates", але досі вона не зареєстрована у ЦНБ. Я хотів би продовжувати дарувати книги бібліотеці, одначе таке ставлення до новонадходжень заважає мені робити це з чистою душею, адже я не знаю куди зникають подаровані мною книги. Стосовно розділу нові надходження до ЦНБ, то там просто дуже важко у цілому сонмі неситематизованої літератури знайти потрібну тобі книгу.
Наверх

Посмотреть Профиль   IP записан
Victoria
Администратор

Ответ #2 - 10.03.10 :: 15:12:00

Шановний Дима,

Не хвилюйтеся, будь ласка, нікуди подаровані книги не зникають Улыбка Книга, про яку Ви запитали, була зареєстрована у ЦНБ (тобто заінвентаризована), але не відразу потрапила до каталогу. Описом іноземної літератури займається лише один бібліотекар, тому іноді описи книг потрапляють до каталогу із затриманням. Зараз книга "The life of vertebrates" уже занесена до електронного каталогу, Ви можете її там знайти.

Стосовно розділу "Нові надходження", так, нам ще є над чим працювати, будемо намагатися поліпшити роботу каталогу.
Наверх

Oksana
рядовой
*

Ответ #3 - 08.11.10 :: 18:15:47

Доброго дня, шановні Адміністратори!
В електронному каталозі я випадково лише зараз побачила, що авторство моїх деяких матеріалів приписано іншій людині. Надсилаю їх список.
Виправте, будь ласка.
Автор цих текстів - Лаврик Оксана Василівна.
Сподіваюся, що правки швидко будуть внесені.
Дякую!

Вiсник Харкiвського нацiонального унiверситету iм.В.Н.Каразiна : N632: Фiлологiя. Вип.42 : "Спаси, Господи, люди твоя...": бiблiйнi мотиви в творчостi Г.Хоткевича
           / Лаврик, Александр Григорьевич [8]
Вiсник Харкiвського нацiонального унiверситету iм.В.Н.Каразiна : N745: Фiлологiя. Вип.49 : Нарисова творчiсть Гната Хоткевича 1906-1909 рокiв: проблемно-тематична парадигма
Вiсник Харкiвського нацiонального унiверситету iм.В.Н.Каразiна : N766: Фiлологiя. Вип.51 : Нацiональне питання в публiцистицi Гната Хоткевича
Вiсник Харкiвського нацiонального унiверситету iм.В.Н.Каразiна : N727: Фiлологiя. Вип.47 : Соцiальна реклама як проблема сучасного журналiстикознавства            / Лаврик, Александр Григорьевич [8]

Наверх

Victoria
Администратор

Ответ #4 - 09.11.10 :: 11:05:02

Шановна Оксано Василівно,
Приносимо вибачення за помилки, які мали місце у електронному каталозі. Їх виправлено, дякуємо за Ваше повідомлення.
Наверх

Страниц: 1
Послать Тему Печать