DSpace
[Register]
 

eKhNUIR >

Browsing by Author Габелкова, О.Є.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
А Б В Г Ґ Д Е Ж З И Й К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Ъ Ы Ь Э Ю Я І Ї Є
or enter first few letters:   
Sort by: In order: Results/Page Authors/Record:
Showing results 1 to 7 of 7
PreviewIssue DateTitleAuthor(s)
16-Nov-2015Амбівалентна роль психологічних захисних механізмів для підтримки здорової поведінки у студентської молодіЛуценко, О.Л.; Габелкова, О.Є.
Gabelkova_lutcenko.pdf.jpg2012Взаємозв’язок схильності до порушень здорової поведінки з антиципацією та типовими особистісними якостямиГабелкова, О.Є.; Луценко, О.Л.
Стаття Луц Габ АППУ.pdf.jpg10-Jan-2022Зв’язок особливостей планування життєвого шляху з рівнем невротизації у жінок різних сексуальних орієнтацій.Луценко, О.Л.; Габелкова, О.Є.
23-May-2017Конструювання методики схильності до низької фізичної активності – процедура та результатиЛуценко, О.Л.; Габелкова, О.Є.
Gabelkova O.E., Lutsenko O.L., Plisyuk T. I..pdf.jpg2011Психологічні особливості людей, що схильні до гіподинамії в молодому віціГабелкова, О.Є.; Луценко, О.Л.; Плісюк, Т.І.
Psychological  Features  of  Tobacco.pdf.jpg2011Психологічні особливості студентської молоді, що має тютюнову залежністьЛуценко, О.Л.; Габелкова, О.Є.; Петрік, О.І
13-May-2021Стан особистісних та психофізіологічних ресурсів майбутніх психологів, які навчаються за заочною формою навчання «друга вища освіта»Луценко, О.Л.; Габелкова, О.Є.
Showing results 1 to 7 of 7

 

Valid XHTML 1.0! Яндекс цитирования DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback